Provozuje:


O NÁS
O nás

Na internetu najdete možná stovky e-shopů, které prodávají lednice na víno. Od pochybných obchodníků neznámých jmen po nadnárodní koncerny. Domácí-vinotéka.cz patří mezi hrstku skutečně specializovaných českých prodejců vinoték.

Nabízíme zboží pouze ověřených a uznávaných značek, které sami důvěrně známe. Jsme součástí Wine concept s.r.o., která spolupracuje s prodejci vín, vinaři i  sommeliéry. Jsme tak v kontaktu s odborníky na výrobu, prodej i konzumaci vína. Můžeme tak skutečně sledovat trendy ve všech oblastech vinařství.

V naší nabídce najdete chladničky na víno pro skromné skladování několika lahví i velké gastrovinotéky pro špičkové vinárny a restaurace. Značky, které prodáváme, patří dlouhodobě mezi ty nejlepší na světě.

Naši dodavatelé:

Nejsme jen prodejci

Naším mottem je kvalita. Wine concept s.r.o. se vždy soustředila na kvalitní vína dostupná běžným konzumentům. Vinotéky jsou určeny milovníkům kvalitních vín, kteří chtějí ze svých oblíbených lahví získat to nejlepší. Domácí-vinotéka.cz je odborný e-shop pro každého, kdo dokáže ocenit dobré víno. Mít doma víno své oblíbené značky a ročníku kdykoliv dokonale připravené k podávání, to je sen každého milovníka vín, který zrovna nemá k dispozici komplexně zařízený vinný sklep.

Vyžadujete kvalitu bez předraženého luxusu? U nás si vyberete.

Z těchto důvodů chceme kromě prodeje vinoték předávat i své zkušenosti. Byla by škoda ubírat skladovanému vínu na kvalitě nevhodným zacházením s lednicí na víno. Každá odrůda má svá specifika a archivace vín nemůže probíhat nahodile. Je to přeci jenom dlouhodobá záležitost.

Poradíme vám, jak správně vína skladovat a který z našich modelů je pro vás nejvhodnější. Sledujte odborné články a zajímavosti přímo zde na webu domácí-vinotéka.cz nebo se ptejte přímo na mailu, telefonicky či přímo v naší prodejně.

Pečujte o svá vína. Vrátí vám to.